Menu+

Modele szybowców rc

Posted on Feb 20, 2019 by in Uncategorized | 0 comments

Szybowce i motoszybowce zdalnie sterowane z “niezniszczalnej” pianki EPP à MODELE en przeznaczone do bezstresowej nauki Latania. MODELE szybowców je motoszybowców RC konstrukcji klasycznej je laminatowej zapewniają pełn satysfakcje z lotów także dla zaawansowanych modelarzy modèle PNP elektroszybowca ascension 450 OD E-flite odpowiedni dla początkujących pilotów. W inclus jest silnik trójfazowy z regulatorem, śmigłem je zainstalowanymi serwami Sub micro. MODELE szybowców RC z napędem elektrycznym z pianki EPP do rekreacyjnego Latania doskonale nadają się również ne lotów FPV, z kamerą je nadajnikiem wizji. Obraz z pokładu modelu może być oglądany na monitorze lub poprzez specjalne gogle. I jest wydajnym szybowcem sterowanym radiem o rozpiętości 2m. Je suis odpowiedni do Zabawy dla zaawansowanych pilotów, ALE i również dla tych, którzy z tym Hobby Dopiero zaczynają. Aerodynamiczne właściwości modelu docenicie Zarówno w termice, Jak i w czasie szybowania. Modèle jest prosty w sterowaniu. W celu zmiany mode (gaz z prawej lub maison strony), Siųstuvo jest obfite w konfigurowaniu, Nowy régulateur v2 E-flite® mystique res 2, 9M ARF jest termicznych Elektro szybowcem, qui sterowany jest sterem wysokości i kierunku.

Posiada Wyśmienite własności lotne, profil skrzydła Selig S8032, całodrewnianą lekką konstrukcją skrzydła i hamulcami, Jest oklejony przeźroczystą folią UltraCote®. Sztywny kadłub laminatowy. Modèle do Latania termicznego i rekreacyjnego. Się Wznoście! Jet jest całodrewnianym, z założenia zboczowym szybowcem z turbiną 66mm w Gondoli nad skrzydłem. Modèle jest gotowy, oklejony, z naklejonymi naklejkami. Turbina znajduje się w zestawie. Motoszybowiec Arcus M EP OD ripmax ze składanym silnikiem nad skrzydłem. Śmigło z silnikiem chowa się do kieszeni za kabiną a z modelu sprawie się czysty szybowiec, któremu nie przeszkadza Żadne śmigło. Silnik Można Uruchomić dopiero po jego wysunięciu! Modèle wykonany jest z Elaporu z węglowymi wzmocnieniami. .

Gama 2100 ARF 4 canaux + silnik + śmigło składane W zależności OD Twoich potrzeb i możliwości MODELE Możesz zamówić jako zestaw do samodzielnego montażu lub jako modèle “gotowy do Lotu”. Wieloletnie doświadczenie modelarskie i Produkcyjne oraz Pasja “małego” Latania à Jakość najlepsza Gwarancja jakości naszych produktów Elektro szybowiec Radian jest przeznaczony dla początkujących pilotów. Jest wykonany z wytrzymałego materiału Z-mousse, un kształt Zapewnia stabilny je Wolny lot. Radian BNF jest złożony, Posiada zamontowany trójfazowy silnik, elektroniczny régulateur oraz Serwa. Kontrolowana jest wysokość, kierunek oraz silnik. Zapraszamy także do naszego poradnika Praktyka modelarska, un w NIM NP. Szybowiec z napędem E-flite Radian XL Basic o rozpiętości 2.6 m w wersji BNF. Duży modèle RC na Zdalne Sterowanie do Latania w termice z hamulcami, pływającym statecznikiem poziomym i odbiornikiem Spektrum. Jest wykonany z wytrzymałego materiału Z-mousse, napęd silnikiem trójfazowym.